Aktuálne kooperácie

Zapojte sa do online spolupráce

Aktuálne kooperačné burzy a inzercia zamerané na automobilový priemysel.

 

Pridaj novú kooperáciu Pridaj udalosť

Filtrovať aktuálne kooperácie a inzerciu


Konferencia Budúcnosť strojárskej výroby

Konferecnia Budúcnosť strojárskej výroby je miesto, kde sa ľudia z priemyslu prepájajú s univerzitami, inovačnými sieťami a spoločne diskutujú o najnovších výzvach a projektoch spolupráce. Na konferencii sa vystavujú zaujímavé riešenia a ponuky na spoluprácu.

Deň personalistov

Nestačí premenovať oddelenie ľudských zdrojov na oddelenie ľudského kapitálu. Potrebujeme viac spolupodnikateľov ako zamestnancov, viac trvalú motiváciu ako dočasne fungujúce stimuly, viac inovácií ako najlepších praktík. Súčasná prelomová doba vytvára nový svet technológi

Deň priemyselných inžinierov a inovátorov

Priemyselné inžinierstvo sa v posledných rokoch zmenilo. V minulosti sme veľa času venovali zberu informácii, dnes máme množstvo informácií v reálnom čase a využívame analytické nástroje s podporou simulácie, umelej inteligencie, virtuálnej a rozšírenej reality. Analýza manuáln

Škola majstrov vo výrobe

Praktické zážitkové tréningy na dielni pre osobnostný a odborný rast majstrov Pozícia majstra vo firme je kľúčová. Ako tímlíder riadi vo väčšine firiem až 80 percent zamestnancov, je hlavným nositeľom výrobného know-how. Dobrého majstra, ktorý je pre firmu prínosom, definu

Konferencia Fórum praktickej údržby

Jedno z najväčších stretnutí popredných odborníkov a pracovníkov v oblasti údržby sa uskutoční v historickej Trnave. Podujatie Fórum praktickej údržby bude stavať na osvedčených pilieroch prednášajúcich z praxe údržby.

We are looking for cooperation

We are sheet metal die design and manufacturing company in Bursa / Turkey. We would like to enter Slovakia market also for automotive sector for manufacturing about car parts. I would like to contact to you to discuss about how we can take your service.

TISAX - informačná bezpečnosť v automobilovom priemysle

Oboznámte sa s požiadavkami štandardu TISAX. Získajte vedomosti ako implementovať štandard TISAX v praxi a ako prebieha certifikácia. Získajte vedomosti v oblasti informačnej bezpečnosti a kybernetickej odolnosti. QMS Slovakia poskytuje spoľahlivú prípravu pred certifikačným procesom

Decembrová ponuka online kurzov

Zvoľte si online školenie, ktoré vyhovuje Vašim potrebám. Keďže na online školeniach účastníci nepochádzajú z vašej spoločnosti, dostanete navyše cenné názory, skúsenosti a pohľady od iných, ktoré Vám pomôžu pri riešení výziev vo vašej spoločnosti.

Partner in Mold making

Our company is precision tooling factory Founded in 2006 in ISTANBUL TURKEY. We have certification of ISO9001. Please find our company presentation on attached file.

Internetový obchod s náradím

Ponúkame Vám bohatý sortiment náradia, elektrické ručné a dielenské náradie, nástenné držiaky na náradie, sady skrutkovačov, nástrčné hlavice, momentové kľúče, špárové mierky a komplety náradia. Kompletnú ponuku nájdete v online obchode www.naradie-tools.sk.

Gearbox motors

We are manufacturing DC motors, Gearbox motors, and brushless motors, we provide top quality products with no MOQ and short lead times.

AB Precision

ABP offer a range of services wrt the design, manufacture and installation of electro-mechanical equipment for various engineering sectors including automotive. The company is a leading supplier of custom designed systems for automated assembly and test equipment.

Pozvánka na kurzy pre interných audítorov podľa IATF

Dobrý deň, V súvislosti s vydaním novej normy IATF 16949:2016, ktorá nahradila normu ISO/TS 16949:2009 a z toho vyplývajúce povinnosti pre dodávateľov v automobilovom priemysle, si Vás dovoľujeme pozvať na kurzy určené pre interných audítorov, ako aj pre manažérov na všetkých