Aktuálne kooperácie

Zapojte sa do online spolupráce

Aktuálne kooperačné burzy a inzercia zamerané na automobilový priemysel.

 

Pridaj novú kooperáciu Pridaj udalosť

Filtrovať aktuálne kooperácie a inzerciu


AUTOMOTIVE TESTING EXPO EUROPE 2024

Automotive Testing Expo je popredný svetový medzinárodný veľtrh všetkých aspektov testovania, vývoja a overovania automobilových technológií. Tento rok sa uskutoční 4.6.-6.6.2024 v Messe Stuttgart, Nemecko.

9th Automotive CEE Day (ACD 2024)

9. ročník podujatia Automotive CEE Day (ACD 2024), ktoré sa bude konať 18. a 19. apríla 2024 v poľskom Opole. Podujatie organizuje spoločnosť AutomotiveSuppliers.pl a je najväčším nákupným stretnutím automobilového priemyslu v tejto časti Európy.

Festival personalistov a rozvoja talentov

„Zamerajte sa na ľudí a čísla prídu. Zamerajte sa na čísla a ľudia odídu.“ Brandon Brown Hlavné témy konferencie: -personalistika, rozvoj talentov a kultúra výkonnosti Personalistika a nové technológie Personalistika a nové generácie ľudí a motivácia Personalistik

AB Precision

ABP offer a range of services wrt the design, manufacture and installation of electro-mechanical equipment for various engineering sectors including automotive. The company is a leading supplier of custom designed systems for automated assembly and test equipment.

Partner in Mold making

Our company is precision tooling factory Founded in 2006 in ISTANBUL TURKEY. We have certification of ISO9001. Please find our company presentation on attached file.

Automotive Europe 2024

Podujatie ponúka interaktívne workshopy, VIP fóra a večere popri hlavných prednáškach zameraných na Automotive Tech a Elektrifikáciu.

We are looking for cooperation

We are sheet metal die design and manufacturing company in Bursa / Turkey. We would like to enter Slovakia market also for automotive sector for manufacturing about car parts. I would like to contact to you to discuss about how we can take your service.

Internetový obchod s náradím

Ponúkame Vám bohatý sortiment náradia, elektrické ručné a dielenské náradie, nástenné držiaky na náradie, sady skrutkovačov, nástrčné hlavice, momentové kľúče, špárové mierky a komplety náradia. Kompletnú ponuku nájdete v online obchode www.naradie-tools.sk.

Gearbox motors

We are manufacturing DC motors, Gearbox motors, and brushless motors, we provide top quality products with no MOQ and short lead times.