Aktuálne kooperácie

Zapojte sa do online spolupráce

Aktuálne kooperačné burzy a inzercia zamerané na automobilový priemysel.

 

Pridaj novú kooperáciu Pridaj udalosť

Filtrovať aktuálne kooperácie a inzerciu


Výrobný manažment

"Budúcnosť tvoríme tým, čomu venujeme svoj čas dnes. " Inšpirujte sa na XI. ročníku konferencie. Účastníkov okrem prednášok priťahuje možnosť diskutovať s rečníkmi a ostatnými účastníkmi v neformálnych rozhovoroch aj mimo konferenčnej sály. Nestraťte kontakt s trendmi vý

We are looking for cooperation

We are sheet metal die design and manufacturing company in Bursa / Turkey. We would like to enter Slovakia market also for automotive sector for manufacturing about car parts. I would like to contact to you to discuss about how we can take your service.

TISAX - informačná bezpečnosť v automobilovom priemysle

Oboznámte sa s požiadavkami štandardu TISAX. Získajte vedomosti ako implementovať štandard TISAX v praxi a ako prebieha certifikácia. Získajte vedomosti v oblasti informačnej bezpečnosti a kybernetickej odolnosti. QMS Slovakia poskytuje spoľahlivú prípravu pred certifikačným procesom

Decembrová ponuka online kurzov

Zvoľte si online školenie, ktoré vyhovuje Vašim potrebám. Keďže na online školeniach účastníci nepochádzajú z vašej spoločnosti, dostanete navyše cenné názory, skúsenosti a pohľady od iných, ktoré Vám pomôžu pri riešení výziev vo vašej spoločnosti.

Partner in Mold making

Our company is precision tooling factory Founded in 2006 in ISTANBUL TURKEY. We have certification of ISO9001. Please find our company presentation on attached file.

Internetový obchod s náradím

Ponúkame Vám bohatý sortiment náradia, elektrické ručné a dielenské náradie, nástenné držiaky na náradie, sady skrutkovačov, nástrčné hlavice, momentové kľúče, špárové mierky a komplety náradia. Kompletnú ponuku nájdete v online obchode www.naradie-tools.sk.

Gearbox motors

We are manufacturing DC motors, Gearbox motors, and brushless motors, we provide top quality products with no MOQ and short lead times.

AB Precision

ABP offer a range of services wrt the design, manufacture and installation of electro-mechanical equipment for various engineering sectors including automotive. The company is a leading supplier of custom designed systems for automated assembly and test equipment.

Pozvánka na kurzy pre interných audítorov podľa IATF

Dobrý deň, V súvislosti s vydaním novej normy IATF 16949:2016, ktorá nahradila normu ISO/TS 16949:2009 a z toho vyplývajúce povinnosti pre dodávateľov v automobilovom priemysle, si Vás dovoľujeme pozvať na kurzy určené pre interných audítorov, ako aj pre manažérov na všetkých