Aktuálne kooperácie

Zapojte sa do online spolupráce

Aktuálne kooperačné burzy a inzercia zamerané na automobilový priemysel.

 

Pridaj novú kooperáciu Pridaj udalosť

Filtrovať aktuálne kooperácie a inzerciu


Umelá inteligencia v praxi

Moderné technológie ako aj poznatky o tom, kde všade sa dá umelá inteligencia s úspechom používať. Automatizujte, urýchľujte a optimalizujte svoje firemné procesy s pomocou AI! Naučte sa využívať najpoužívanejšie nástroje AI a aplikovať ich v praxi. ČO ZÍSKATE? Základné

USA TOUR 2024 S IPA SLOVAKIA

Návšteva inšpiratívnych firiem v USA POĎTE S NAMI ZISTIŤ AKO MAJÚ FIRMY V USA ZAVEDENÝ KAIZEN V PRAXI. INŠPIRUJTE SA A NÁSLEDNE PRENESTE ZÍSKANÉ INFORMÁCIE KU VÁM DO FIRMY.

Manažér kvality

12 dňový expertný program s certifikátom IPA Slovakia, ktorý sa zameriava na základné nástroje riadenia kvality v praxi. (APQP, PPAP, FMEA, METROLÓGIA, SPC, MSA, GLOBAL 8 D, LPA audity..)

INTERNÝ TRÉNER

Poskytneme lektorom teoretické znalosti a praktické zručnosti, ktoré im pomôžu efektívne a pútavo odovzdať svoje vedomosti a znalosti účastníkom.

VÝROBNÝ MANAŽMENT

XIII. ročník konferencie, ktorá je jedným z najúspešnejších projektov našej spoločnosti, ktorý pritiahne každý rok do Žiliny vyše 200 výrobných manažérov a riaditeľov. Účastníkov okrem prednášok priťahuje možnosť diskutovať s rečníkmi a ostatnými účastníkmi v nefor

Majster riešenia problémov

Staňte sa majstrom riešenia problémov: techniky pre efektívne riešenie problémov a realizácia konkrétnych opatrení v praxi s návštevou inšpiratívnych firiem.